Jdi na obsah Jdi na menu
 


3.KRÁLOVÝ MARATON - PŘIHLÁŠENI

17. 12. 2007

Seznam přihlášených na 7.ročník TKM – 5.1.2008

 

Muži :

Václav Racek

Petr Štenička                                                              Jirkov

Otakar Pachmann

Rostislav Tomeš                  1960                               Tragéd Team

Erich Rinka                          1954                               MKS Ostrava

Kamil Zajíček                      1983                               ZČU Plzeň

Jiří Strangmuller

Petr Syblík                           1968                               MK Kladno

Tomáš Neděla

Petr Kuptík

Miloš Králíček                                                           Rakovník

Miloš Kmuníček                  1961                               MK Kladno

Jan Lederer                         1974                               Město Touškov

Petr Hrček                          1961

Jan Dolejš                           1949                               Klub přátel běhu Kok.údolím

Zdeněk Gregoriades            1954                              Meteor Kačerov    

Jiří Milt                                1954                              Plzeň

František Tůma                    1953                              MK Kladno

Josef Beránek                      1958                              MK Kladno

Vladimír Kropáč                  1956                              TJ Sokol Unhošť 

Jaroslav Bohdal                   1976                               MK Kladno

Slávek Švejdar                    1971                               Triatlet Karlovy Vary

Michal Novák                                                            Kladno

Martin Hunčovský               1964                               Neratovice

Šano Simon                         1946                               Slovensko - Žilina

František Křeček                 1958                               Doksy (u Kladna)    

Ladislav Pachta                    1963                               Karlovy Vary

Vladimír Dlouhý                    1960                              Dlouháni Roudnice 

Marcel Unger                       1976                               Beroun

Miroslav Krumer                   1949                              MK-Ostrov

Jiří Doucha                            1971                              Start Náchod

Petr Kočí                              1948                              Jičín

Pavel Sedlák                         1971                              Plzeň

Vladimír Vidím                                                            Roztoky u Prahy

David Ručka                         1971                              Roztoky u Prahy

Tomáš Obr

Ondřej Mánek

Alexandr Borovec                 1976                              Choceň      

Miroslav Vostrý                    1977                              MK Žebrák        

Michal Procházka                 1977                              Krab Cycles

Miloš Lambert                      1969                              Milovice

Jaromír Seidl                        1969                              Team RC         

Ženy :

Jana Vichová

Martina Něměčková

Renáta Horáková                  1972                             SK Ústí nad Labem 

Lucie Růžková                      1983                             MK Kladno

Markéta Klánová

Lenka Bayerová