Jdi na obsah Jdi na menu
 


K ORGANIZACI 10.ROČNÍKU TKM

13. 1. 2010

Náměty pro pořádání 10.ročníku TKM – 1.1.2011

 

Tak jsem avizoval ve svém příspěvku obdržel dva vcelku podnětné návrhy k organizaci dalšího v pořadí již jubilejního 10.ročníku TKM , jehož termín vyšel na 1.1.2011 .

První nápad je od Martina Hunčovského s jehož svolením zde uveřejňuji celý mail . Bavili jsem se o tom krátce po doběhu u nás v Sokolovně , přesto mi to Martin poslal písemně , zřejmě proto , aby bylo vidět , že to myslí vážně , a také zřejmě proto , abych na to nezapomněl . Jeho ideu z výrazním tučně .

Ahoj Bene,

díky za prima maraton, byl u vás potřetí a určitě ne naposledy...má to svou romantiku, počasí úměrné začátku ledna, trať klouzavá atd., jako příprava velmi dobré, hlavně pro mě jako ultramaratonce. Prosím tě, až budeš psát výsledky na web, nepiš mi tam už, že běhám za Spolanu Neratovice (zrušili mi spolupráci, fabrika je na tom bídně a prodává se), nemám ve své podstatě hlavního sponzora jen pár drobných, takže všude na výsledovkách si nechám psát ČAU, čili Česká asociace ultramaratoncú, jejíž jsem členem..díky..jen k Unhošti za rok, jasně má to strašně moc času něco zařizovat, ale rok bohužel uteče jako voda a bude to aktuální..když start už 1.1.2011, což takhle strávit i konec roku společně, třeba by se našlo 8-10 lidiřek, kteří by to rádi využili a přespali rovnou na místě běhu, odpadlo by cestování, mohli bychom společně strávit říjemný večer, myslím, že povídat by bylo o lecčems a našli bychom na sebe i více času...před maratonem každý přijede hodinu do startu a už se ps ychicky připravuje na běh, po běhu se to brzo rozejde, každý cítí únavu..těžko bychom se asi nějak "namazali", což není přece potřeba, ale mohlo by to být prima. Vzít si sebou i naše protějšky - moje manželka se mnou jezdí po Evropě prakticky na všechny ultrazávody, takto by si Silvestra dokázala určitě představit. Ubytovna v Unhošti myslím je, podnik, kde by bylo otevřeno by se jistě našel. Jsi místní, takže bys určitě vyšel vstříc..ještě jednou díky, užil jsem si to..Hunča

Druhý nápad je od Karla Kozla a týká se hodiny startu . Karel navrhuje využít symbolické jedničky (10. ročník – 1.1.11) a navrhuje odstartovat v 11 hodin a 11 min. Z hlediska nás pořadatelů je to akceptovatelné , záleží jen na vás , běžcích , jak jste schopni se k nám do Unhoště dostat

Byl bych rád , pokud vy , co budete mít zájem si zaběhnout náš novoroční maratón  , jste se mi nějak k těm dvou výše uvedeným tématům nějakým způsobem vyjádřili – v diskuzi na našem webu , mailem nebo osobně , až se někdy a někde osobně potkáme .

Jinak náš maratón pro tuto příležitost bude mít opět název Unhošťské novoroční maratónské přiťuknutí II. (Bude se ale jednat o 10.ročník TKM)

V Unhošti 13.1.2010

Ben

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

trubka, co nezná datum

oxof, 29. 3. 2010 22:35

omluva za mystifikaci data, myslela jsem samozřejmě TKM 2011.

Termín TKM 2010

oxof, 29. 3. 2010 22:34

Ahoj, váš závod byl úžasný. Konec roku vždy trávím s rodinou, ostatně to většina. Rovněž se přimlouvám, aby se datum posunulo o týden. Po krátké noci cestovat do Unhoště a pak podat výkon je přeci jen o něco náročnější, než když se to koná jakýkoli jiný den. Ona právě doprava je v tuto dobu omezena, takže bych nesnadno řešila dilema, zda na Silvestra být s rodinou či cestovat v podvečer za sportem. Zdraví oxof

Tříkrálový maraton 2011

filip klepl, 25. 1. 2010 13:49

Ahoj Bene, já bych vstoupil do diskuse svým návrhem, aby se maraton konal o týden později, tedy až 8.1.2011. Asi máš na většinu lidí kontaktní e-mail, budeš-li chtít, uděláš si svůj průzkum. Možná je nejvyšší čas, aby termín vyšel v tištěné termínovce ještě na letošek....Já osobně se na Silvestra dostávám do postele mezi jednou a druhou ranní a před maratonem to pro mne nebude úplně optimální... Bude-li maraton 1.1.budu asi vážně uvažovat o akci, kterou navrhuje M.Hunčovský (bude-li se konat....)a maratonu se zúčastním, ale radši bych na něj jel až toho 8.1. Měj se fajn, ahoj, Filip.