Jdi na obsah Jdi na menu
 


PŘEDSTARTOVNÍ LISTINA 9.ROČNÍKU TKM

28. 12. 2009

Předstartovní listina 9.ročníku TKM – 2.1.2010 v Unhošti

 

 

A  - muži do 39 let

2   Phil Rogers                  1976           Organizace 5.prosince

3   Boris Kaliský               1982           Brezno

6   Miroslav Vostrý           1977           MK Kladno

7   Vladimír Lysenko        1972           Fujitsu

10 Tomáš Neděla              1971           Organizace 5.prosince

17 Martin Šandera            1975            Bon Bon MP ČR

18 Jan Hora                      1971            Hořovice

26 Štěpán Bohm               1985            tým okoun.cz

27 Karel Bělohlávek         1981            Sparta Podluhy

29 Michal Hlaváč             1979            Balvan Rudná

32 Jiří Doucha                  1971            Start Náchod

34 Michal Procházka        1977            CTC Praha

37 Štěpán Teplý                1979            Praha 8

38 Petr Klika                      1979            Praha

39 Robert Pavienský         1972

42 Libor Kůrka                   1971

44 Petr Mašek                   1979           FC-LS Vrchlabí  

47 Jiří Václavík                   1986          Dobříš 

49 Jan Herda                     1983          Dobřichov 

56 Alexandr Borovec         1976          Choceň

59 Jan Hosticka                 1979          Dejvice

60 Jiří Šplíchal                    1971         Plzeň

61 Luboš Fistr                    1976         Plzeň

 

B – muži 40 – 49 let

4  Petr Hrček                    1961             Brandýs nad Labem

5  Miroslav Patera           1963             BK Louny

9  Miroslav Hillebrand    1963             MK Kladno

14 Tomáš Ulma               1964             Satalice

15 Petr Štěnička               1962             Jirkov

19 Filip Klepl                   1966             KLESPOL Praha

21 Vítězslav Ambrož        1970            Mladá Boleslav 

31 Martin Hunčovský       1964            SOA Neratovice

43 Josef Ficek                 1961            Kutná Hora

48 Ludvík Szabo              1963            Praha 4 

54 Tomáš Janík               1968            SPONA Teplice

58 Miloš Lambert             1969            Milovice

  

 

C – muži 50 – 59 let

1   Josef Beránek             1958             MK Kladno

13 František Tůma           1953            MK Kladno

16 Karel Wunsch             1956            AVC Mariánské Lázně

25 Josef Kalát                  1955            Chemopetrol Litvínov

28 Libor Ondrušek           1960            Morové šlehy Praha 8

30 Jan Rock                     1954             TJ Sokol Unhošť

33 Václav Krejsa             1952             AVC Praha

40 Vlastimil Dvořáček      1959            Orsil Častolovice 

50 Vladimír Dlouhý           1960            Dlouháni Roudnice

52 Samuel Straka             1958           SDK Nový Vestec

 

D – muži nad 60 let

20  Jan Dolejš                  1949             TJ Sokol Unhošť

22  Sláva Pilík                  1950             Panský mlýn Rakovník

23  Miloš Králíček             1949             Rakovník

45  Miroslav Krumer         1949            MK Ostrov

46 Václav Sadílek             1950            TJ Albrechtice

55 Otakar Pachman         1944            SABZO Praha 

 

 

E – ženy bez omezení věku

12 Lída Ford                    1974             Organizace 5.prosince

24 Martina Němečková   1965             Praha 9

35 Olga Pokorná             1981             ACP Olymp Brno

53 Renata Horáková       1972             Děčín  

57 Veronika Svobodová  1986             Varnsdorf  

 

Stav ke dni 1.1.2010 22:00

Ben              

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

mrzí mě to

Sláva Pilík, 1. 1. 2010 23:04

Ahoj Bene, bohužel nepřijedu a nemohu tedy zas nic vyhrát. Náhle mi zemřel příbuzný a zítra musím dopoledne do Prahy na pohřeb.
Tak příště a ať se vám daří.
Smutný i rozmrzelý Sláva P.