Jdi na obsah Jdi na menu
 


TKM 2009 - ÚČASTNÍCI

1. 1. 2009

Seznam předběžně přihlášených účastníků TKM

 

Muži

1. Jaroslav Gerec                1974                       Přerov

2. Pavel Horný                    1973                      Přerov

3. Petr Hrček                       1961

4.  Jan Dolejš                       1949

5. Milan Helus                                                   Plzeň

6. Jan Hora                           1971                     Hořovice

7. Karel Wunsch                  1956                     AVC Mar.Lázně

8. Petr Štenička                                                 Jirkov

9. Miloš Králíček                 1949                     Rakovník

10.Jiří Fiala                          1972                     KVC Bike Sport

11.Josef Beránek                 1958                      MK Kladno

12.Vladimír Kropáč             1956                     TJ Sokol Unhošť

13.Václav Krejsa                 1952                      AVC Praha

14.Miloš Lambert                                              Milovice

15.Petr Syblík                      1968                      MK Kladno

16.Alexandr Simon              1948                     Slovensko

17.Jaroslav Bohdal                                            MK Kladno

18.Miroslav Krumer

19.Ondřej Mánek

20.Ivo Zejda

21.Ladislav Tarant                                            Líšnice

22.Pavel Zeman                   1954                     Tragéd Team Praha

23.Alexandr Borovec

24.Tomáš Ulma                   1964

25.Karel Bělohlávek                                          Hořovice

26.Jan Herda                        1983                      Dobřichov

27.Josef Kubále                                                 Mladá  Vožice

28.Jiří Doucha                      1971                     Start Náchod

29.Martin Šandera

30.Vítězslav Ambrož           1970                      Ml.Boleslav

31.Pavel Sedlák                    1971

32.Filip Klepl                       1966                     KLESPOL

33.Štěpán Bohm

34.Tomáš Neděla

35.Jaroslav Scherer             1960                      OREL Moravské Budějovice

36.Ota Pachmann

37.Zbyněk Zima                  1972                      Unhošť  

 

Ženy

1.  Renáta Horáková              1972

2.  Radka Zbíralová 

3.  Martina Němečková

4.  Iva Milesová

 

2.1.2009

Ben  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář