Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKY 3.KR.MARATONU - 2003

30. 12. 2006

 

Kategorie A - muži do 39 let (do roku 1963)

 

 

Jméno + příjmení

Rok

Klub

Čas

1.

Radek BRUNNER

1974

Kobras Praha

2:45:21

2.

Petr HAVELKA

1972

Kobras Praha

2:45:21

3.

Jiří KREJČÍ

1966

Sokol Brno-Tuřany

2:49:26

4.

Tomáš ULMA

1964

Praha-Satalice

2:49:31

5.

Jan ŠOUREK

1973

Želvička Team

3:08:54

6.

František BRABEC

1965

AC Čáslav

3:18:45

7.

Martin HUNČOVSKÝ

1964

SOA Neratovice

3:22:34

8.

Martin SALVET

1975

Raketa Praha

3:50:37

9.

Pavel ŠARAPATKA

1969

AC Praha

3:52:58

10.

Pavel KOUCKÝ

1972

Týnec nad Sázavou

3:57:34

 

Stanislav PÍPAL

1974

Vanaman Kladno

NF

 

Zdeněk TŮMA

1966

Vanaman Kladno

NF

 

 

 

 

Kategorie B - muži 40 - 49 let (1962 - 1953)

 

 

Jméno + příjmení

Rok

Klub

Čas

1.

Vladimír URBANEC

1958

Maratónský klub Kladno

3:06:08

2.

Jan MARTÍNEK

1963

Praha 5

3:11:50

3.

Václav HONS

1954

Maratónský klub Kladno

3:15:14

4.

Jiří PUCHOLT

1959

Unhošť

3:20:42

5.

Michal WEISS

1959

AC Praha 1890

3:21:43

6.

Jan FLÍDR

1957

Maratónský klub Kladno

3:24:22

7.

Ladislav TARANT

1960

Líšnice

3:27:51

8.

Vlastimil DVOŘÁČEK

1959

ORSIL Častolovice

3:28:19

9.

Jiří VYŠÍN

1959

Karlovy Vary

3:44:25

10.

Miloslav KUBÁT

1956

Slaný

3:51:48

11.

Josef BERÁNEK

1958

Maratónský klub Kladno

3:57:34

12.

Karel KOZEL

1954

Maratónský klub Kladno

4:04:10

 

Miloš ŠKORPIL

1954

AC Praha 1890

NF

 

 

Kategorie C - muži 50 - 59 let (1953 - 1943)

 

 

Jméno + příjmení

Rok

Klub

Čas

1.

Jiří POTŮČEK

1953

Velké Přítočno

3:11:25

2.

Vladimír ČERNÝ

1952

HaC Praha

3:19:30

3.

Zdeněk NOVÁK

1952

Lomikar Domažlice A

3:26:50

4.

František NOVOTNÝ

1946

AK Kroměříž

3:44:53

5.

Václav KREJSA

1952

AVC Praha

3:50:50

 

 

Kategorie D - muži nad 60 let (od roku 1942 výše)

 

 

Jméno + příjmení

Rok

Klub

Čas

1.

Jan MERUNKA

1940

Maratónský klub Kladno

3:28:49

2.

Ladislav TLUSTÝ

1940

Maratónský klub Kladno

3:36:27

 

 

Kategorie E - ženy

 

 

 

 

 

Jméno + příjmení

Rok

Klub

Čas

 

1.

Iveta VYŠÍNOVÁ

1961

Karlovy Vary

4:16:00

 

 

Ivana DUCHÁČKOVÁ

1976

Unhošť

1:46:53

půlmaratón

 

Ilona SMRTOVÁ

1966

Praha

1:51:51

půlmaratón