Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKY 3.KR.MARATONU - 2004

30. 12. 2006
Kategorie A - muži do 39 let (do roku 1964)
Jméno + příjmení RokKlub Čas
1.Slávek ŠVEJDAR1971Prima Karlovy Vary3:05:22
2.Jaroslav BOHDAL1976Maratónský klub Kladno3:10:08
3.Jan ŠOUREK1973Želvička team3:20:33
4.Pavel MACEK1967Siteza Znojmo3:26:17
5.Pavel JEŠÁTKO1971Unhošť3:40:57
6.Michal HAVLÍČEK1971ACES Karlovy Vary3:56:46
7.Jan VOŠTINKA1970Kladno 954:05:19
8.Pavel ŠARAPATKA1969AC Praha 18904:15:19
9.Vladimír LYSENKO1972Mystery teamNF
Kategorie B - muži 40 - 49 let (1963 - 1954)
Jméno + příjmení RokKlub Čas
1.Tomáš ULMA1964Satalice2:49:43
2.Josef KALÁT1955Hvězda Trnovany2:59:32
3.Vladimír URBANEC1958Maratónský klub Kladno3:04:06
4.Jan ONDRUŚ1955SK Týniště3:10:37
5.Vlastimill DVOŘÁČEK1959Orsil Častolovice3:12:22
6.Zdeněk BOHUNĚK1960SR - O5 OAVD Košice3:22:54
7.Jiří TARANT1958Praha 103:25:44
8.Martin HUNČOVSKÝ1964SOA Neratovice3:28:44
9.Miloslav KUBÁT1956Slaný3:29:14
10.Miroslav ŠINDLER1960Slaný3:32:59
11.Miroslav KRIŠKO1957SR - 3-klub Prievidza3:38:24
12.Roman PSŮTKA1962Jiskra Domažlice3:52:14
13.Karel TUŽINSKÝ1956MK Pardubice4:03:15
14.Miroslav THUMS1963Chomutov4:03:28
15.Josef BERÁNEK1958Maratónský klub Kladno4:29:58
Kategorie C - muži 50 - 59 let (1953 - 1944)
Jméno + příjmení RokKlub Čas
Václav HONS1954Maratónský klub Kladno3:05:37
Alexander SIMON 1947SR - DS Žilina3:31:22
Jiří KUDRNA1951Spartak Praha 43:41:40
Miroslav OSLADIL1952Olomouc3:42:15
Karel KOZEL1954MK Kladno3:42:39
Zdeněk NOVÁK1952Lomikar Domažlice "A"3:52:14
Václav KREJSA1952AVC Praha3:55:23
Kategorie D - muži  60 - 69 let (1943 - 1934)
Jméno + příjmení RokKlub Čas
1.Jan MERUNKA1940Maratónský klub Kladno3:26:40
2.Ladislav POUR1943Rozkoš3:31:26
3.Ladislav TLUSTÝ1940Maratónský klub Kladno3:44:36
4.Zdeněk KOPECKÝ1937Budvar České Budějovice3:47:41
5.Jiří BŘEZINA1939SK Přerov3:57:55
Kategorie E - ženy
Jméno + příjmení RokKlub Čas
Olga BONAVENTUROVÁ1977Brno4:19:20
Půlmaratón - neoficiální trať
Jméno + příjmení RokKlub Čas
1.Miroslav KOKEŠ1955Kladno1:40:29
2.Alice PROCHÁZKOVÁ1959Maratónský klub Kladno1:40:57
3.Jiří FINGERHUT1953Kladno1:42:08
4.Iveta KOKEŠOVÁ1967Kladno1:45:01
5.Jiří PELC1953Maratónský klub Kladno1:47:20
6.Ilona MACHKOVÁ1966CVS2:04:20
     
 10 548 m   
 Lucie RŮŽKOVÁ1983AC TEPO Kladno1:01:43