Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKY 3.KR.MARATONU - 2008

6. 1. 2008

Výsledky  7.ročníku Tříkrálového maratonu – 5.1.2008

 

 

Muži do 39 let ( do roku 1969 včetně)

         Jméno                        Naroz.    Tým                       Čas

1.      Michal Michálek        1973      Sokol Mělník         2:50:47

2.      Jaroslav Bohdal         1976      MK Kladno           2:56:06

3.      David Procházka       1975      CTC Praha            3:00:25

4.      Michal Procházka      1977      Krab  Cycles         3:03:27

5.      Miloš Lambert           1969      Milovice                3:04:07

6.      Slávek Švejdar          1971      Triatlet K.Vary      3:06:49

7.      Josef Kubále              1972      Mladá Vožice        3:10:33

8.      Ondřej Mánek           1982      Rakovník               3:12:54

9.      Vít Novák                 1989      Kladno                  3:18:50

10.    Pavel Škába              1974      Triexpert Praha      3:20:02

11.    Jiří Doucha                1971      Start Náchod         3:23:09

12.    Pavel Sedlák              1971      Plzeň                     3:23:34

13.    Jan Herda                  1983      Dobřichov             3:37:01

14.    Alexandr Borovec      1976      Choceň                  3:44:49

15.    Jan Lederer               1974      Město Touškov     3:48:04

16.    Marcel Ungr              1976      Beroun                  3:49:20

17.    Jaromír Stratil            1973      Mazáci Praha         3:53:12

18.    Vladimír Lysenko       1972      Fujitsu Siemens      4:02:05

19.    Tomáš Obr                1977      Ústí nad Labem     4:07:03

20.    Miroslav Vostrý         1977      MK Žebrák           4:32:34

21     Jan Voštinka              1970      Kladno                  4:46:20

           

Muži 40-49 let (1968 – 1959)

         Jméno                        Naroz.    Tým                             Čas

1.      Rostislav Tomeš         1960       Traged Team                3:12:56

2.      Tomáš Ulma               1964       Satanice                       3:19:36

3.      Ladislav Pachta          1963       Aces Team K.Vary      3:21:02

4.      Petr Dostálek             1967       Viking Králíky              3:26:54

5.      Miloš Kmuníček         1961       MK Kladno                 3:27:15

6.      Petr Syblík                 1968       MK Kladno                 3:40:24

7.      Václav Klos               1960       MK Kladno                 3:40:40

8.      Vladimír Vidím           1964       Roztoky u Prahy           3:41:59

9.      Petr Hrček                 1961       Brandýs nad Labem     3:48:46

10.    Martin Hunčovský      1964       Spolana Neratovice      3:51:09

11.    Martin Skořepa          1961       Karlovy Vary               3:59:20

12.    Vladimír Dlouhý         1960       Dlouháni Roudnice       4:06:46

13.    Petr Štenička              1962       Jirkov                           4:09:38

14.    Michal Novák            1962       Kladno                         4:15:38

15.    Ludvík Szabo             1963       Praha                           4:22:17

 

 

 

 

 

 

Muži 50-59 let (1958-1949)

         Jméno                           Naroz.    Tým                       Čas

1.      Zdeněk Gregoriades     1954       Meteor Kačerov    3:15:57

2.      Ivo Zejda                      1956       MS Brno               3:53:17

3.      František Tůma             1953       MK Kladno           3:54:09

4.      Petr Kuchař                  1951       LS Praha               3:55:10

5.      Erich Rinka                   1954       MKS Ostrava        3:55:42

6.      František Křeček          1958       Doksy                    3:55:52

7.      Jiří Milt                         1954       Plzeň                      4:01:30

8.      Miroslav Krumer          1949       MK Ostrov            4:08:26

9.      Pavel Zeman                 1954       Traged Team         4:11:35

10.    Jan Dolejš                     1949       KPBKÚ Mělník     4:13:25

11.    Václav Krejsa               1952       Rentia Praha          4:51:43

12.    Nadras Maczo              1949       Futapest Club        4:55:35

 

Muži nad 60 let (1948 a starší)

       Jméno                     Naroz.    Tým                              Čas

1.    Oldřich Smutný       1948       Jednota Mn.Hradiště     3:44:18

2.    Alexandr Simon      1946       DS Žilina                       4:08:13

3.    Jiří Březina              1939       SK Přerov                    4:26:02

4.    Petr Kočí                1948       Děčín                            4:28:14

5.    Jan Berounský        1939       LS Česká Lípa              4:36:02

6.    Otakar Pachman     1944       SABZO Praha              4:48:15

 

Ženy bez rozdílu věku          

       Jméno                           Naroz.    Tým                             Čas

1.    Zbíralová Radka           1972      TJ Zentiva Praha          3:36:09

2.    Jana Vichová                1972      HSK Benecko             3:45:22

3.    Renata Horáková          1972      SK Ústí nad Labem     4:13:25

4.    Lucie Růžková              1983      MK Kladno                 4:24:49

5.    Martina Němečková     1965      Praha 9                        4:29:56

 

Závod nedokončili :

Lenka Bayerová      1968    PIM Praha

Vladimír Kropáč     1956    TJ Sokol Unhošť

Josef Beránek          1958    MK Kladno

Miroslav Hasal        1965    Tragéd Team

Jiří Strangmuller     1975     Praha

Václav Racek          1977     Hloubětín           

Tomáš Ditrich         1969     KHŽ  Žebrák     

David Ručka             1971     Roztoky u Prahy

 

Půlmaratón bez  rozdílu věku a pohlaví – nesoutěžní běh

       Jméno                          Naroz.    Tým                          Čas

1.    Josef Poduška             1962      AC TEPO Kladno     1:24:05

2.    František Sobotka       1977      Praha Satanice           1:24:54

3.    Tomáš Neděla             1971      Trhový Štěpánov       1:34:11

4.    Miloslav Kubát            1956      Slaný                         1:39:14

5.    Miroslav Symerský      1978      FK KO                     1:45:05

6.    Michal Štěpánek          1980      Tragéd Team             1:47:57

7.    Jaromír Seidl                1969      Kladno                      1:59:15

8.    Anita Koskanová         1983      Praha                        2:07:17

 

 

V Unhošti 5.1.2008

Jiří Pucholt , Zdeněk Kučera     

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Výsledky maratonu ???

Kolmaš, 5. 1. 2009 9:42

Dle článků v novinách vyhrál "Mireček" , 2 byl Adamec,proč nejsou ve výsledcích