Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky 3.králového maratonu 2009 - celkové

5. 1. 2009
 
 
   
Celkové pořadí závodu:
   
 
příjmení jméno
nar.
oddíl
čas
kat.
poř.
   
1.
Serbessa Mulugeta
1971
Týn n. Vl. 02:42:07 A 1.
   
2.
Adamec Milan
1977
Orel Vyškov 02:45:49 A 2.
   
3.
Cogan Rudolf
1971
Sokol Nová Paka 02:53:46 A 3.
   
4.
Procházka Michal
1977
CTC Praha 02:53:53 A 4.
   
5.
Lambert Miloš
1969
Milovice 02:58:06 B 1.
   
6.
Bohdal Jaroslav
1976
MK Kladno 03:00:57 A 5.
   
7.
Ulma Tomáš
1964
Satalice 03:05:07 B 2.
   
8.
Doucha Jiří
1971
Start náchod 03:09:08 A 6.
   
9.
Dvořáček Vlastimil
1959
Orsil Častolivice 03:09:34 C 1.
   
10.
Horný Pavel
1973
SK Přerov 03:10:28 A 7.
   
11.
Doucha Filip
1970
Praha 11 03:11:31 A 8.
   
12.
Kalát Josef
1955
Chemopetrol Litvínov 03:20:45 C 2.
   
13.
Herda Jan
1983
Dobřichov 03:23:09 A 9.
   
14.
Vakrčka Pavel
1964
Ústí n. L. 03:23:38 B 3.
   
15.
Sedlák Pavel
1971
CKP Chrudim 03:24:28 A 10.
   
16.
Kubále Josef
1972
Mladá Vožice 03:25:55 A 11.
   
17.
Tarant Ladislav
1960
Líčnice 03:26:14 B 4.
   
18.
Borovec Alexandr
1976
Choceň 03:27:23 A 12.
   
19.
Neděla Tomáš
1971
Trhový Štěpánov 03:28:14 A 13.
   
20.
Smutný Oldřich
1948
COOP Mnichovo Hr. 03:29:20 D 1.
   
21.
Kubišta Petr
1970
Zličín 03:36:11 A 14.
   
22.
Hora Jan
1971
Hořovice 03:39:15 A 15.
   
23.
Zbíralová Radka
1972
Zentiva Praha 03:43:24 E 1.
   
24.
Kuchař Petr
1951
LS Praha 03:45:25 C 3.
   
25.
Zejda Ivo
1956
MS Brno 03:45:37 C 4.
   
26.
Syblík Petr
1968
Mk Kladno 03:48:30 B 5.
   
27.
Klepl Filip
1966
Klespol 03:50:55 B 6.
   
28.
Bohm Štěpán
1985
Praha Letňany 03:54:57 A 16.
   
29.
Wunsch Karel
1956
AVC Mar.Lázně 03:55:06 C 5.
   
30.
Hrček Petr
1961
Brandýs n. L. 03:55:54 B 7.
   
31.
Kubeček Vladimír
1948
Spartak police n. M. 03:59:51 D 2.
   
32.
Krumer Miroslav
1949
MK Ostrov 04:03:21 D 3.
   
33.
Dolejš Jan
1949
KPBKÚ Mělník 04:04:52 D 4.
   
34.
Horáková Renáta
1972
Ústí nad Labem 04:04:52 E 2.
   
35.
Němečková Martina
1965
Praha 9 04:05:30 E 3.
   
36.
Pochodradský Pavel
1946
Hr. Králové 04:05:53 D 5.
   
37.
Vavák Michal
1980
Suchdolští chtíči 04:06:24 A 17.
   
38.
Gerec Jaroslav
1974
SK Přerov 04:08:48 A 18.
   
39.
Štěnička Petr
1962
Jirkov 04:10:37 B 8.
   
40.
Zima Zbyněk
1972
Unhošť 04:11:35 A 19.
   
41.
Vostrý Miroslav
1977
MK Žebrák 04:13:34 A 20.
   
42.
Ambrož Vítěslav
1970
Mladá Boleslav 04:16:24 A 21.
   
43.
Kropáč Vladimír
1956
Sokol Unhošť 04:19:51 C 6.
   
44.
Šandera Martin
1976
Bon Bon MPČR 04:20:17 A 22.
   
45.
Bayerová Lenka
1968
PIM Praha 04:22:41 E 4.
   
46.
Zeman Pavel
1954
TT Praha 04:22:51 C 7.
   
47.
Krejsa Václav
1952
AVC Praha 04:24:02 C 8.
   
48.
Kočí Petr
1948
Děčín 04:29:52 D 6.
   
49.
Březina Jiří
1939
Přerov 04:33:52 D 7.
   
50.
Simon Alexander
1947
DS Žilina 04:47:40 D 8.
   
51.
Králíček Miloš
1949
Rakovník 04:48:57 D 9.
   
52.
Milesová Iva
1977
Basket TJ Ruzyně 04:51:55 E 5.
   
53.
Bělohlávek Karel
1981
Sparta Padluhy 04:57:47 A 23.
   
54.
Beránek Josef
1968
MK Kladno 05:05:38 C 9.
   
55.
Jelínek Martin
1990
Loko Beroun 05:17:29 A 24.
   
56.
Maczo Andras
1949
Budapešť 05:18:30 D 10.
   
-.
Szabo Ludvík
1963
Praha 4 NF B -.
   
-.
Fux Martin
1976
Plzeň NF A -.
   
-.
Heluz Milan
1976
Plzeň NF A -.

Závod se konal za mrazivého, ale slunečného dne, nefoukal vítr. Teplota cca -5 C. V některých částech trať silně naklouzaná díky předešlému sněžení.

Na start maratonu nastoupilo 59 závodníků, 3 v průběhu závodu vzdali.
Byl překonán traťový rekord!

Příští již 9. ročník se koná v sobotu 2.1.2010 se startem v 12:00 od Sokolovny v Unhošti.


V Unhošti dne 3.1.2009

Jiří "Ben" Pucholt - ředitel závodu