Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky 3.králového maratonu 2009 - dle kategorií

5. 1. 2009

kategorie: M39, M49, M59, M60+, Ženy, 1/2 mar.

 
   
Kategorie A - muži do 39 let
další kategorie: M49, M59,M60+,Ženy,1/2 mar.
   
 
příjmení jméno
nar.
oddíl
1/2 mar.
čas
   
1.
Serbessa Mulugeta
1971
Týn n. Vl. 01:18:50 02:42:07
   
2.
Adamec Milan
1977
Orel Vyškov 01:18:50 02:45:49
   
3.
Cogan Rudolf
1971
Sokol Nová Paka 01:24:15 02:53:46
   
4.
Procházka Michal
1977
CTC Praha 01:25:05 02:53:53
   
5.
Bohdal Jaroslav
1976
MK Kladno 01:27:05 03:00:57
   
6.
Doucha Jiří
1971
Start náchod 01:31:00 03:09:08
   
7.
Horný Pavel
1973
SK Přerov 01:34:00 03:10:28
   
8.
Doucha Filip
1970
Praha 11 01:35:25 03:11:31
   
9.
Herda Jan
1983
Dobřichov 01:41:28 03:23:09
   
10.
Sedlák Pavel
1971
CKP Chrudim 01:38:20 03:24:28
   
11.
Kubále Josef
1972
Mladá Vožice 01:37:49 03:25:55
   
12.
Borovec Alexandr
1976
Choceň 01:37:30 03:27:23
   
13.
Neděla Tomáš
1971
Trhový Štěpánov 01:39:12 03:28:14
   
14.
Kubišta Petr
1970
Zličín 01:40:21 03:36:11
   
15.
Hora Jan
1971
Hořovice 01:44:32 03:39:15
   
16.
Bohm Štěpán
1985
Praha Letňany 01:52:13 03:54:57
   
17.
Vavák Michal
1980
Suchdolští chtíči 01:49:29 04:06:24
   
18.
Gerec Jaroslav
1974
SK Přerov 01:53:53 04:08:48
   
19.
Zima Zbyněk
1972
Unhošť 01:57:10 04:11:35
   
20.
Vostrý Miroslav
1977
MK Žebrák 01:57:00 04:13:34
   
21.
Ambrož Vítěslav
1970
Mladá Boleslav 01:50:30 04:16:24
   
22.
Šandera Martin
1976
Bon Bon MPČR 02:08:49 04:20:17
   
23.
Bělohlávek Karel
1981
Sparta Padluhy 02:04:46 04:57:47
   
24.
Jelínek Martin
1990
Loko Beroun 02:14:35 05:17:29
   
-.
Fux Martin
1976
Plzeň - NF
   
-.
Heluz Milan
1976
Plzeň - NF
 
   
Kategorie B - muži do 49 let
další kategorie: M39, M59,M60+,Ženy,1/2 mar.
   
 
příjmení jméno
nar.
oddíl
1/2 mar.
čas
   
1.
Lambert Miloš
1969
Milovice 01:27:06 02:58:06
   
2.
Ulma Tomáš
1964
Satalice 01:30:40 03:05:07
   
3.
Vakrčka Pavel
1964
Ústí n. L. 01:39:22 03:23:38
   
4.
Tarant Ladislav
1960
Líčnice 01:40:30 03:26:14
   
5.
Syblík Petr
1968
Mk Kladno 01:51:40 03:48:30
   
6.
Klepl Filip
1966
Klespol 01:48:30 03:50:55
   
7.
Hrček Petr
1961
Brandýs n. L. 01:50:22 03:55:54
   
8.
Štěnička Petr
1962
Jirkov 01:58:24 04:10:37
   
-.
Szabo Ludvík
1963
Praha 4 02:03:00 NF
 
   
Kategorie C - muži do 59 let
další kategorie: M39, M49,M60+,Ženy,1/2 mar.
   
 
příjmení jméno
nar.
oddíl
1/2 mar.
čas
   
1.
Dvořáček Vlastimil
1959
Orsil Častolivice 01:32:00 03:09:34
   
2.
Kalát Josef
1955
Chemopetrol Litvínov 01:37:00 03:20:45
   
3.
Kuchař Petr
1951
LS Praha 01:48:00 03:45:25
   
4.
Zejda Ivo
1956
MS Brno 01:50:40 03:45:37
   
5.
Wunsch Karel
1956
AVC Mar.Lázně 01:53:43 03:55:06
   
6.
Kropáč Vladimír
1956
Sokol Unhošť 01:54:01 04:19:51
   
7.
Zeman Pavel
1954
TT Praha 02:00:44 04:22:51
   
8.
Krejsa Václav
1952
AVC Praha 02:07:48 04:24:02
   
9.
Beránek Josef
1968
MK Kladno 01:55:20 05:05:38
 
   
Kategorie D - muži nad 60 let
další kategorie: M39, M49,M59,Ženy,1/2 mar.
   
 
příjmení jméno
nar.
oddíl
1/2 mar.
čas
   
1.
Smutný Oldřich
1948
COOP Mnichovo Hr. 01:38:40 03:29:20
   
2.
Kubeček Vladimír
1948
Spartak police n. M. 01:53:33 03:59:51
   
3.
Krumer Miroslav
1949
MK Ostrov 01:55:50 04:03:21
   
4.
Dolejš Jan
1949
KPBKÚ Mělník 01:54:38 04:04:52
   
5.
Pochodradský Pavel
1946
Hr. Králové 01:54:42 04:05:53
   
6.
Kočí Petr
1948
Děčín 02:04:17 04:29:52
   
7.
Březina Jiří
1939
Přerov 02:07:00 04:33:52
   
8.
Simon Alexander
1947
DS Žilina 02:11:10 04:47:40
   
9.
Králíček Miloš
1949
Rakovník 02:15:47 04:48:57
   
10.
Maczo Andras
1949
Budapešť 02:29:00 05:18:30
 
   
Kategorie E - ženy
další kategorie: M39, M49,M59,M60+,1/2 mar.
   
 
příjmení jméno
nar.
oddíl
1/2 mar.
čas
   
1.
Zbíralová Radka
1972
Zentiva Praha 01:51:19 03:43:24
   
2.
Horáková Renáta
1972
Ústí nad Labem 01:54:22 04:04:52
   
3.
Němečková Martina
1965
Praha 9 02:00:00 04:05:30
   
4.
Bayerová Lenka
1968
PIM Praha 01:56:18 04:22:41
   
5.
Milesová Iva
1977
Basket TJ Ruzyně 01:43:58 04:51:55
 
   
Půlmaraton - mimo soutěž
(bez rozdílu věku a pohlaví)
další kategorie: M39, M49,M59,M60+,Ženy
   
 
příjmení jméno
nar.
oddíl
1/2 mar.
čas
   
1.
Kolman Zdeněk
1989
Praha 6 01:30:53 -
   
2.
Zícha Ondřej
1982
Sokol Kr. Vinohrady 01:36:42 -
   
3.
Štěpánek Michal
1980
TT Jihlava 01:37:17 -
   
4.
Seidl Petr
1981
  01:40:09 -
   
5.
Fingerhut Jiří
1953
MK Kladno 01:42:31 -
   
6.
Raková Gabriela
1975
MK Kladno 01:43:55 -
   
7.
Hasal Miroslav
1965
TT Beroun 01:54:47 -
   
8.
Merunka Jan
1940
MK Kladno 01:55:28 -

 

Závod se konal za mrazivého, ale slunečného dne, nefoukal vítr. Teplota cca -5 C. V některých částech trať silně naklouzaná díky předešlému sněžení.

Na start maratonu nastoupilo 59 závodníků, 3 v průběhu závodu vzdali.
Byl překonán traťový rekord!

Příští již 9. ročník se koná v sobotu 2.1.2010 se startem v 12:00 od Sokolovny v Unhošti.


V Unhošti dne 3.1.2009
Jiří "Ben" Pucholt - ředitel závodu

zpět na úvod