Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky Jarního maratonu 2011 - dle kategorií

30. 4. 2011
 
   
Kategorie A - muži do 39 let
další kategorie: M49, M59,M60+,Ženy,1/2 mar.
   
 
příjmení jméno
nar.
oddíl
1/2 mar.
čas
   
1.
Bohdal Jaroslav
1976
Maratón klub Kladno 01:30:41 03:06:59
   
2.
Mánek Ondřej
1982
Rakovník 01:34:06 03:14:55
   
3.
Pavienský Robert
1972
  01:34:50 03:23:52
   
4.
Kučera Václav
1976
Mšené - Lázně 01:37:05 03:34:26
   
5.
Vostrý Miroslav
1977
MK Kladno 01:49:00 03:53:08
   
6.
Stratil Jaromír
1973
Mazáci Praha 01:46:08 04:02:21
   
7.
Burger Pavel
1974
Kladno 01:47:35 04:12:04
   
8.
Gášek Ladislav
1984
Praha 01:59:02 04:15:32
   
-.
Pilař Lukáš
1980
Baláž Extrém tým 01:37:55 NF
 
   
Kategorie B - muži do 49 let
další kategorie: M39, M59,M60+,Ženy,1/2 mar.
   
 
příjmení jméno
nar.
oddíl
1/2 mar.
čas
   
1.
Tomsa Pavel
1962
Doubrava 01:35:50 03:26:15
   
2.
Klepl Filip
1966
KLESPOL Praha 01:38:38 03:38:17
   
3.
Hons Pavel
1970
MK Kladno 01:45:00 03:39:45
   
4.
Rys Jiří
1964
INA Team 01:46:52 03:50:17
   
5.
Voštinka Jan
1970
Hřebeč 01:54:26 04:08:48
   
-.
Štěnička Petr
1962
Jirkov 02:05:02 NF
 
   
Kategorie C - muži do 59 let
další kategorie: M39, M49,M60+,Ženy,1/2 mar.
   
 
příjmení jméno
nar.
oddíl
1/2 mar.
čas
   
1.
Scherrer Jaroslav
1960
Orel Moravské Budějovice 01:33:28 03:15:43
   
2.
Urbanec Vladimír
1958
Maratón klub Kladno 01:35:50 03:18:17
   
3.
Kucko Miroslav
1958
Liberec 01:55:17 03:25:26
   
4.
Hrček Petr
1961
Brandýs nad Labem 01:45:50 03:42:51
   
5.
Křeček František
1958
Doksy 01:44:14 03:43:02
   
6.
Krejčí Ivo
1957
TT Uničov 01:46:25 03:48:02
   
7.
Tůma František
1953
Maratón klub Kladno 01:54:23 03:48:39
   
8.
Mezera Karel
1954
Břevnov 01:46:55 03:56:20
   
9.
Fingerhut Jiří
1953
Maratón klub Kladno 01:54:23 03:58:12
   
10.
Beránek Josef
1958
Maratón klub Kladno 01:55:00 04:14:54
   
11.
Zejda Ivo
1956
MS Brno 02:00:10 04:27:20
   
12.
Wunsch Karel
1956
AVC Mariánské Lázně 02:03:05 04:32:48
   
13.
Ge Evžen
1954
SK Jizera 02:15:00 05:00:12
 
   
Kategorie D - muži nad 60 let
další kategorie: M39, M49,M59,Ženy,1/2 mar.
   
 
příjmení jméno
nar.
oddíl
1/2 mar.
čas
   
1.
Pilík Sláva
1950
Panský mlýn Rakovník 01:48:25 04:00:26
   
2.
Dolejš Jan
1949
TJ Sokol Unhošť 02:00:45 04:29:29
   
3.
Pachman Otakar
1944
SABZO Praha 02:38:45 05:29:55
 
   
Kategorie E - ženy
další kategorie: M39, M49,M59,M60+,1/2 mar.
   
 
příjmení jméno
nar.
oddíl
1/2 mar.
čas
   
1.
Horáková Renata
1972
SK Ústí nad LAbem 02:00:25 04:29:28
   
2.
Nekolová Barbora
1973
Praha 02:05:15 04:32:05
 
   
Půlmaraton (mimo soutěž, bez rozdílu věku a pohlaví)
další kategorie: M39, M49,M59,M60+,Ženy
   
 
příjmení jméno
nar.
oddíl
1/2 mar.
čas
   
1.
Bednář Miroslav
1965
AC Čáslav 01:21:52 -
   
2.
Hlusička Josef
1938
LS Sokolov 01:53:37 -
   
3.
Wohlrábová Jitka
1969
TT Praha 02:01:32 -
   
4.
Pelc Jiří
1953
MK Kladno 02:17:23 -
   
5.
Feňa František
1939
AVC Praha 02:29:58 -