Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky TKM 2010(296)

5. 1. 2010

 
 
   
Celkové pořadí závodu:
   
 
příjmení jméno
nar.
oddíl
čas
kat.
poř.
   
1.
Cogan Rudolf
1971
Sokol Nová Paka 02:56:42 A 1.
   
2.
Lambert Miloš
1969
Milovice 02:58:27 B 1.
   
3.
Borovec Alexandr
1976
Choceň 03:04:39 A 2.
   
4.
Flídr Jan
1957
MK Kladno 03:06:21 C 1.
   
5.
Ulma Tomáš
1964
Satalice 03:07:08 B 2.
   
6.
Mánek Ondřej
1982
Rakovník 03:07:55 A 3.
   
7.
Herda Jan
1983
Dobřichov 03:08:10 A 4.
   
8.
Hosticka Jan
1979
Dejvice 03:11:35 A 5.
   
9.
Doucha Jiří
1971
TJ Start Náchod 03:12:13 A 6.
   
10.
Pavienský Robert
1972
- 03:16:35 A 7.
   
11.
Ondrušek Libor
1960
Morové šlehy Praha 8 03:20:56 C 2.
   
12.
Kalát Josef
1955
Chemopetrol Litvínov 03:23:41 C 3.
   
13.
Havlík Miloš
1958
Kunžak 03:26:04 C 4.
   
14.
Sedlák Pavel
1971
Slatiňany 03:26:59 A 8.
   
15.
Dvořáček Vlastimil
1959
Orsil Častolovice 03:27:24 C 5.
   
16.
Dvořáček Jaroslav
1952
Sokol Lupenice 03:31:46 C 6.
   
17.
Smutný Oldřich
1948
COOP Mnichovo Hradiště 03:33:34 D 1.
   
18.
Straka Samuel
1958
SDK Nový Vestec 03:35:39 C 7.
   
19.
Hora Jan
1971
Hořovice 03:38:45 A 9.
   
20.
Kuchař Petr
1951
LS Praha 03:41:06 C 8.
   
21.
Mašek Petr
1979
FC-LS Vrchlabí 03:41:52 A 10.
   
22.
Klepl Filip
1966
KLESPOL Praha 03:42:22 B 3.
   
23.
Rock Jan
1954
Sokol Unhošť 03:43:09 C 9.
   
24.
Neděla Tomáš
1971
Organizace 5.prosince 03:43:39 A 11.
   
25.
Osladil Miroslav
1952
Olomouc 03:44:36 C 10.
   
26.
Beránek Josef
1958
Maratón klub Kladno 03:45:07 C 11.
   
27.
Ambrož Vítězslav
1970
Mladá Boleslav 03:45:21 B 4.
   
28.
Krumer Miroslav
1949
MK - Ostrov 03:45:52 D 2.
   
29.
Pokorná Olga
1981
ACP Olymp Brno 03:46:06 E 1.
   
30.
Nejedlý Petr
1974
Praha 5 03:48:12 A 12.
   
31.
Hunčovský Martin
1964
ČAU 03:49:15 B 5.
   
32.
Václavík Jiří
1986
Dobříš 03:49:30 A 13.
   
33.
Hrček Petr
1961
Brandýs nad Labem 03:50:27 B 6.
   
34.
Plaček Tomáš
1963
Maraton Děčín 03:54:37 B 7.
   
35.
Patera Miroslav
1963
BK Louny 03:57:50 B 8.
   
36.
Šplíchal Jiří
1971
Plzeň 03:58:34 A 14.
   
37.
Wunsch Karel
1956
AVC Mariánské Lázně 03:59:13 C 12.
   
38.
Rybáčková Soňa
1983
MK Kladno 04:01:15 E 2.
   
39.
Svobodová Veronika
1986
Varnsdorf 04:02:30 E 3.
   
40.
Dlouhý Vladimír
1960
Dlouháni Roudnice 04:03:25 C 13.
   
41.
Ručka David
1971
Roztoky 04:05:21 A 15.
   
42.
Sadílek Václav
1950
TJ - Albrechtice 04:05:27 D 3.
   
43.
Zejda Ivo
1956
MS Brno 04:07:48 C 14.
   
44.
Němečková Martina
1965
Praha 9 04:10:19 E 4.
   
45.
Ficek Josef
1961
Kutná Hora 04:11:34 B 9.
   
46.
Dolejš Jan
1949
TJ Sokol Unhošť 04:12:24 D 4.
   
47.
Šandera Martin
1976
Bon Bon MP ČR 04:14:52 A 16.
   
48.
Janík Tomáš
1968
SPONA Teplice 04:19:47 B 10.
   
49.
Kopecký Zdeněk
1937
Budvar č. Budějovice 04:21:12 D 5.
   
50.
Hillebrand Miroslav
1963
MK Kladno 04:23:23 B 11.
   
51.
Bělohlávek Karel
1981
Sparta Podluhy 04:24:52 A 17.
   
52.
Szabo Ludvík
1963
Praha 4 04:24:59 B 12.
   
53.
Štěnička Petr
1962
Jirkov 04:26:03 B 13.
   
54.
Voštinka Jan
1970
Hřebeč 04:27:24 B 14.
   
55.
Vostrý Miroslav
1977
MK Kladno 04:30:50 A 18.
   
56.
Kaliský Boris
1982
Brezno 04:33:32 A 19.
   
57.
Krejsa Václav
1952
AVC Praha 04:46:15 C 15.
   
58.
Králíček Miloš
1949
Rakovník 04:49:20 D 6.
   
59.
Maczo Andras
1949
Futabest 04:49:57 D 7.
   
-.
Benda Tomáš
1976
Praha Malešice NF A -.
   
-.
Bohm Štěpán
1985
tým okoun.cz NF A -.
   
-.
Fistr Luboš
1976
Plzeň NF A -.
   
-.
Ford Lída
1974
Organizace 5.prosince NF E -.
   
-.
Klika Petr
1979
Praha NF A -.
   
-.
Kůrka Libor
1971
  NF A -.
   
-.
Lysenko Vladimír
1972
Fujitsu NF A -.
   
-.
Procházka Michal
1977
CTC Praha NF A -.
   
-.
Rogers Phil
1976
Organizace 5.prosince NF A -.
   
-.
Tůma František
1953
Maratón klub Kladno NF C -.

V Unhošti 2.1.2010
Jiří "Ben" Pucholt