Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky TKM 2010

5. 1. 2010

 
   
Kategorie A - muži do 39 let
další kategorie: M49, M59,M60+,Ženy,1/2 mar.
   
 
příjmení jméno
nar.
oddíl
1/2 mar.
čas
   
1.
Cogan Rudolf
1971
Sokol Nová Paka 01:27:33 02:56:42
   
2.
Borovec Alexandr
1976
Choceň 00:00:00 03:04:39
   
3.
Mánek Ondřej
1982
Rakovník 00:00:00 03:07:55
   
4.
Herda Jan
1983
Dobřichov 00:00:00 03:08:10
   
5.
Hosticka Jan
1979
Dejvice 00:00:00 03:11:35
   
6.
Doucha Jiří
1971
TJ Start Náchod 00:00:00 03:12:13
   
7.
Pavienský Robert
1972
- 01:32:43 03:16:35
   
8.
Sedlák Pavel
1971
Slatiňany 00:00:00 03:26:59
   
9.
Hora Jan
1971
Hořovice 01:44:25 03:38:45
   
10.
Mašek Petr
1979
FC-LS Vrchlabí 00:00:00 03:41:52
   
11.
Neděla Tomáš
1971
Organizace 5.prosince 01:43:45 03:43:39
   
12.
Nejedlý Petr
1974
Praha 5 00:00:00 03:48:12
   
13.
Václavík Jiří
1986
Dobříš 00:00:00 03:49:30
   
14.
Šplíchal Jiří
1971
Plzeň 01:50:51 03:58:34
   
15.
Ručka David
1971
Roztoky 01:56:11 04:05:21
   
16.
Šandera Martin
1976
Bon Bon MP ČR 01:46:28 04:14:52
   
17.
Bělohlávek Karel
1981
Sparta Podluhy 01:56:20 04:24:52
   
18.
Vostrý Miroslav
1977
MK Kladno 00:00:00 04:30:50
   
19.
Kaliský Boris
1982
Brezno 00:00:00 04:33:32
   
-.
Benda Tomáš
1976
Praha Malešice 01:53:40 NF
   
-.
Bohm Štěpán
1985
tým okoun.cz 01:55:16 NF
   
-.
Fistr Luboš
1976
Plzeň 02:03:35 NF
   
-.
Klika Petr
1979
Praha 01:34:17 NF
   
-.
Kůrka Libor
1971
  01:37:55 NF
   
-.
Lysenko Vladimír
1972
Fujitsu 01:56:43 NF
   
-.
Procházka Michal
1977
CTC Praha 01:30:03 NF
   
-.
Rogers Phil
1976
Organizace 5.prosince 02:12:50 NF
 
   
Kategorie B - muži do 49 let
další kategorie: M39, M59,M60+,Ženy,1/2 mar.
   
 
příjmení jméno
nar.
oddíl
1/2 mar.
čas
   
1.
Lambert Miloš
1969
Milovice 01:27:33 02:58:27
   
2.
Ulma Tomáš
1964
Satalice 01:31:42 03:07:08
   
3.
Klepl Filip
1966
KLESPOL Praha 01:47:06 03:42:22
   
4.
Ambrož Vítězslav
1970
Mladá Boleslav 01:44:45 03:45:21
   
5.
Hunčovský Martin
1964
ČAU 01:49:10 03:49:15
   
6.
Hrček Petr
1961
Brandýs nad Labem 01:50:49 03:50:27
   
7.
Plaček Tomáš
1963
Maraton Děčín 01:59:59 03:54:37
   
8.
Patera Miroslav
1963
BK Louny 01:44:26 03:57:50
   
9.
Ficek Josef
1961
Kutná Hora 02:02:48 04:11:34
   
10.
Janík Tomáš
1968
SPONA Teplice 02:01:14 04:19:47
   
11.
Hillebrand Miroslav
1963
MK Kladno 02:03:58 04:23:23
   
12.
Szabo Ludvík
1963
Praha 4 02:04:38 04:24:59
   
13.
Štěnička Petr
1962
Jirkov 02:05:47 04:26:03
   
14.
Voštinka Jan
1970
Hřebeč 02:00:40 04:27:24
 
   
Kategorie C - muži do 59 let
další kategorie: M39, M49,M60+,Ženy,1/2 mar.
   
 
příjmení jméno
nar.
oddíl
1/2 mar.
čas
   
1.
Flídr Jan
1957
MK Kladno 01:32:02 03:06:21
   
2.
Ondrušek Libor
1960
Morové šlehy Praha 8 01:39:05 03:20:56
   
3.
Kalát Josef
1955
Chemopetrol Litvínov 01:36:55 03:23:41
   
4.
Havlík Miloš
1958
Kunžak 01:41:12 03:26:04
   
5.
Dvořáček Vlastimil
1959
Orsil Častolovice 01:38:45 03:27:24
   
6.
Dvořáček Jaroslav
1952
Sokol Lupenice 01:40:35 03:31:46
   
7.
Straka Samuel
1958
SDK Nový Vestec 01:40:53 03:35:39
   
8.
Kuchař Petr
1951
LS Praha 01:48:29 03:41:06
   
9.
Rock Jan
1954
Sokol Unhošť 01:46:54 03:43:09
   
10.
Osladil Miroslav
1952
Olomouc 01:46:18 03:44:36
   
11.
Beránek Josef
1958
Maratón klub Kladno 01:40:52 03:45:07
   
12.
Wunsch Karel
1956
AVC Mariánské Lázně 01:58:31 03:59:13
   
13.
Dlouhý Vladimír
1960
Dlouháni Roudnice 01:53:13 04:03:25
   
14.
Zejda Ivo
1956
MS Brno 01:58:08 04:07:48
   
15.
Krejsa Václav
1952
AVC Praha 02:11:47 04:46:15
   
-.
Tůma František
1953
Maratón klub Kladno - NF
 
   
Kategorie D - muži nad 60 let
další kategorie: M39, M49,M59,Ženy,1/2 mar.
   
 
příjmení jméno
nar.
oddíl
1/2 mar.
čas
   
1.
Smutný Oldřich
1948
COOP Mnichovo Hradiště 01:41:00 03:33:34
   
2.
Krumer Miroslav
1949
MK - Ostrov 00:00:00 03:45:52
   
3.
Sadílek Václav
1950
TJ - Albrechtice 01:49:37 04:05:27
   
4.
Dolejš Jan
1949
TJ Sokol Unhošť 01:57:03 04:12:24
   
5.
Kopecký Zdeněk
1937
Budvar č. Budějovice 02:00:27 04:21:12
   
6.
Králíček Miloš
1949
Rakovník 02:15:55 04:49:20
   
7.
Maczo Andras
1949
Futabest 02:16:50 04:49:57
 
   
Kategorie E - ženy
další kategorie: M39, M49,M59,M60+,1/2 mar.
   
 
příjmení jméno
nar.
oddíl
1/2 mar.
čas
   
1.
Pokorná Olga
1981
ACP Olymp Brno 01:45:47 03:46:06
   
2.
Rybáčková Soňa
1983
MK Kladno 01:46:28 04:01:15
   
3.
Svobodová Veronika
1986
Varnsdorf 01:51:53 04:02:30
   
4.
Němečková Martina
1965
Praha 9 02:00:53 04:10:19
   
-.
Ford Lída
1974
Organizace 5.prosince 02:14:17 NF
 
   
Půlmaraton (mimo soutěž, bez rozdílu věku a pohlaví)
další kategorie: M39, M49,M59,M60+,Ženy
   
 
příjmení jméno
nar.
oddíl
1/2 mar.
čas
   
1.
Josef Poduška
1962
MK Kladno 01:25:52 -
   
2.
Michal Štěpánek
1980
Produn Jihlava 01:28:27 -
   
3.
Martin Opolecký
1984
Sokol Král.Vinohrady 01:31:56 -
   
4.
Václav Klos
1960
MK Kladno 01:34:27 -
   
5.
Vilém Hrdina
1956
Úvaly 01:36:20 -
   
6.
Ladislav Čermák
1982
Praha 6 01:37:08 -
   
7.
Miroslav Hasal
1965
behej.com 01:37:21 -
   
8.
Jiří Fingerhut
1953
MK Kladno 01:42:36 -
   
9.
Jan Kozák
1962
Vinohradské šlapky 01:54:03 -
   
10.
Pavel Kamarýt
1975
Organizace 5.prosince 02:01:13 -

U některých závodníků maratonu nebyly bohužel rozhodčími zachyceny mezičasy na půlmaratonu.

 

V Unhošti 2.1.2010
Jiří (Ben) Pucholt