Jdi na obsah Jdi na menu
 


Konečné výsledky sokolského poháru 2008

5. 1. 2009
kategorie:
M39, M49, M59, M60+, Ženy

 

 
   
Kategorie A - muži do 39 let
další kategorie: M49, M59,M60+,Ženy
   
 
příjmení jméno
nar.
TKM
CRO
MHŠ
L14
NeS
Če5
Pohár
Celk.
   
1.
Procházka Michal
1977
168 - - 98 72 63 401 401
   
2.
Bohdal Jaroslav
1976
174 - 44 100 - - 318 318
   
3.
Tlustý Jan
1974
- 78 52 - 73 72 275 275
   
4.
Mánek Ondřej
1982
156 - 48 - - 62 266 266
   
5.
Bříza Pavel
1974
- 66 40 78 - 45 229 229
   
6.
Bušta Štěpán
1974
- 52 37 60 55 - 204 204
   
7.
Herda Jan
1983
120 - - - 66 - 186 186
   
8.
Boček Jan
1990
- - - 104 - 70 174 174
   
9.
Ungr Marcel
1976
93 - - - 61 - 154 154
   
10.
Sandev Viktor
1990
- 58 33 - - 54 145 145
   
11.
Vinš Pavel
1969
- - 43 92 - - 135 135
   
12.
Čadek Ondřej
1991
- - - - 68 66 134 134
   
13.
Jelínek Zdeněk
1975
- - - 40 46 43 129 129
   
14.
Šandera Martin
1976
- - - - 52 37 89 89
   
15.
Cedrych Tomáš
1982
- 56 29 - - - 85 85
   
16.
Kubát Jiří
1974
- 20 21 - - - 41 41
 
   
Kategorie B - muži do 49 let
další kategorie: M39, M59,M60+,Ženy
   
 
příjmení jméno
nar.
TKM
CRO
MHŠ
L14
NeS
Če5
Pohár
Celk.
   
1.
Klos Václav
1960
114 - 45 90 67 60 331 376
   
2.
Poduška Josef
1962
- 80 53 106 71 69 326 379
   
3.
Kmuníček Miloš
1961
126 - 46 - 60 58 288 290
   
4.
Dlouhý Vladimír
1960
60 76 38 62 48 46 246 330
   
5.
Cihlář Zdislav
1964
- - 49 - - 65 114 114
   
6.
Matějovský Pavel
1965
- 60 - - - 49 109 109
   
7.
Kratina Pavel
1965
- - 22 - 44 39 105 105
   
8.
Pucholt Jiří
1959
- - 27 46 - - 73 73
   
9.
Němec Miloš
1959
- - - - 24 27 51 51
   
10.
Vašíček Libor
1963
- 14 10 10 10 - 44 44
 
   
Kategorie C - muži do 59 let
další kategorie: M39, M49,M60+,Ženy
   
 
příjmení jméno
nar.
TKM
CRO
MHŠ
L14
NeS
Če5
Pohár
Celk.
   
1.
Beránek Josef
1958
- 74 39 56 50 - 219 219
   
2.
Kropáč Vladimír
1956
- 70 36 - 51 53 210 210
   
3.
Mezera Karel
1954
- 64 34 64 45 - 207 207
   
4.
Fingerhut Jiří
1953
- 62 28 32 47 44 185 213
   
5.
Tůma František
1953
81 38 20 38 16 26 183 219
   
6.
Tyl Petr
1954
- - - 52 57 51 160 160
   
7.
Vimer Jan
1955
- 44 25 42 41 31 158 183
   
8.
Nedvěd Pavel
1958
- 50 23 30 39 28 147 170
   
9.
Urbanec Vladimír
1958
- 34 32 72 - - 138 138
   
10.
Rinka Erich
1954
75 54 - - - - 129 129
   
11.
Křeček František
1958
72 - - - - 56 128 128
   
12.
Kučera Zdeněk
1956
- - 35 70 - - 105 105
   
13.
Dolejš Jan
1949
42 - - 58 - - 100 100
   
14.
Rock Jan
1954
- 48 17 - - 33 98 98
   
15.
Potůček Jiří
1953
- 18 - - - 35 53 53
 
   
Kategorie D - muži nad 60 let
další kategorie: M39, M49,M59,Ženy
   
 
příjmení jméno
nar.
TKM
CRO
MHŠ
L14
NeS
Če5
Pohár
Celk.
   
1.
Merunka Jan
1940
- 40 19 16 35 34 128 144
   
2.
Mikoláš Milan
1942
- 28 15 - 33 29 105 105
   
3.
Holík Vlastimír
1943
- - - - 38 38 76 76
   
4.
Tlustý Ladislav
1940
- 32 - - 12 19 63 63
   
5.
Hirner Gerhard
1943
- 26 13 - - - 39 39
   
6.
Čapek Antonín
1941
- 8 5 - 3 - 16 16
   
7.
Skalník František
1937
- - - - 4 6 10 10
   
8.
Kusebouch Rudolf
1940
- 2 3 2 1 - 8 8
   
9.
Stubiger Rudolf
1940
- 4 4 - - - 8 8
 
   
Kategorie Z - ženy
další kategorie: M39, M49,M59,M60+
   
 
příjmení jméno
nar.
TKM
CRO
MHŠ
L14
NeS
Če5
Pohár
Celk.
   
1.
Raková Gabriela
1975
- - - 48 56 55 159 159
   
2.
Vichová Jana
1972
102 - - 54 - - 156 156
   
3.
Ducháčková Ivana
1976
- 76 - 68 - - 144 144
   
4.
Kokešová Iveta
1967
- 46 18 - 36 41 141 141
   
5.
Růžková Lucie
1983
30 24 26 20 37 23 117 160
   
6.
Breburdová Hana
1961
- - 12 22 31 22 89 87
   
7.
Dlouhá Zuzana
1984
- 12 16 - - 20 48 48
   
8.
Kratinová Markéta
1978
- - 6 - - 9 15 15
   
9.
Růžičková Jitka
1966
- - - - 5 7 12 12
   
10.
Kučerová Lucie
1991
- - 7 - - 4 11 11

 

červeně označené body nejsou započítávány

 

V Unhošti  30.12.2008
Jiří Ben Pucholt


zpět na úvod